Pred nama je vikend Velike nagrade SAD-a, gdje nas očekuje mnogo uzbuđenja. Ono što će također obilježiti ovu utrku je promjena boje na ultrasoft gumama.
Naime, u Austinu će najmekša komponenta gume biti označena posebnom rozom bojom kako bi se podržala Susan G. Komen fondacija.
Oktobar je mjesec borbe protiv raka dojke, pa je zbog toga Formula 1 odlučila pokazati kako je uvijek spremna pomoći i dati podršku.
Cijeli vikend će biti u znaku roze boje, pa je Pirelli potvrdio kako će umjesto ljubičaste biti roza bboja na ultrasoft gumama.
"U Ameriku dolazimo s jednim stupnjem mekšim gumama u odnosu na prošle sezone."
"Po prvi puta donosimo ultrasoft u Austin, i to u rozoj boji, kako bi odali priznanje odličnom radu Susa G. Komen fondacije", rekao je Mario Isola iz Pirellija.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Kakve riječi teniske ikone