Tommy Kässemodel među najgorim je nogometašima na novoj FIFA 18.
Njegova ocjena je mizernih 46 i on je jedan od desetorice igrača za koje se, barem po ocjenama, kaže da su najlošiji na popularnoj nogometnoj video igri.
Kässemodel je veznjak njemačkog drugoligaša Erzgebirge Auea i možete naletjeti na njega ukoliko igrate FUT (Fifa Ultimate Team).
Međutim, Kässemodel čak i nije nogometaš, već se radi o ekonomu koji je tu tek iz administrativnih razloga.
Kako pravila Bundeslige nalažu da u klubu moraju biti četvorica igrača koji su prošli omladinsku školu tog kluba, Tommy je uvršten na popis igrača, no on naravno nikada nije zaigrao za Aue.
Ipak, ako uzmete da igrate FIFA 18, može se desiti da s ekonomom ovog njemačkog kluba napravite nešto više.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Pred utakmicu sa Austrijom
Barbarez izabrao 23 ratnika za duel u Zenici, dva igrača poslao na tribine!
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići