Reprezentativac Portugala i zvijezda madridskog Reala Cristiano Ronaldo izjavio je kako neće žuriti sa povratkom na teren zbog povrede.
"Želio bih pomoći saigračima u Realu u susretu Lige prvaka protiv Milana, jer je to za nas veoma važna utakmica. Međutim, moram razjasniti da neću žuriti sa povratkom jer uvijek postoji rizik da obnovim povredu. Sezona je duga i tek kada budem 100 % uvjeren da sam spreman, tada ću i zagrati", rekao je Ronaldo.
Bosna i Hercegovina prvi susret baraža za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2010. godine igra 14. novembra sa Portugalom u Lisabonu i za sada još uvijek nije sigurno hoće li tada na terenu biti Ronalda.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rođeni nose tri boda kući
Velež u Prijedoru prekinuo crni niz
Izabrao drugu reprezentaciju
Hrvat 'prodao' svoju državu, Gazibegović mu poslao poruku: "Moraš da živiš s tim"
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Donio odluku