Svjetska fudbalska legenda i bivši kapiten Francuske, Zinedine Zidane, očito nije zaboravio tresti mreže. U jednoj humanitarnoj utakmici njegov klub poražen je sa 4:3, ali je Zizu majstorskim "slobodnjakom" zatresao mrežu. Bivši igrač Juventusa i madridskog Reala, Zinedine Zidane, vratio se na travnjak i ponovo zabio. Radilo se o jednoj humanoj utakmici u kojoj su snage odmjerili francuski niželigaši Amines i Variety, a susret u kojem je najmanje bio važan rezultat, Zidaneov tim je poražen s 4:3, a on postigao prekrasan pogodak.
Kao u stare dane, Zizu je sa 25 metara izveo slobodni udarac i pogodio, uz velike ovacije navijača, koji nisu zaboravili šta je sve napravio za Francusku, ali i fudbal uopšte.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mogući su ozbiljni neredi
Počeo desant zloglasnih na Srbiju! Na jug ih je došlo 150 odabranih, dok Beogradu prijeti neviđeno
Navodno je sve blizu dogovora
Sprema se hit ekipa u Turskoj: Edin Višća stiže kod Brune Petkovića?
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Težak poraz u borbi za bronzu
Ne, nije greška na semaforu - Srbija je danas doživjela debakl za pamćenje! · Udarna vijest
Lekcija cijelom Balkanu