Španski MotoGP vozač potpisao novi dvogodišnji ugovor
Vinales produžio ugovor, Yamaha predstavila novi motocikl
Maverick Vinales, koji je prošlu sezonu MotoGP šampionata završio na trećoj poziciji, produžio je ugovor sa Yamahom, pa će u ovoj ekipi ostati dodatne dvije godine.
"Veoma sam sretan što sam produžio ugovor sa Yamahom za još dvije godine. Odlično je i za mene i za ekipu što smo to riješili u ranoj fazi godine, to će nam pružiti potreban mir. Zadovoljan sam ovom odlukom, imam povjerenja u Yamahu, a i oni vjeruju u mene. Nastavit ću sa napornim radom i davati maksimum na svakoj utrci", izjavio je Vinales nakon potpisivanja novog ugovora.
Vinalesov prvobitni ugovor sa Yamahom je isticao na kraju ove godine, ali je danas i zvanično saopšteno da će on i poslije 2018. ostati vozač ovog tima.
Danas su predstavljeni i novi Yamahini motocikli koje će u novoj sezoni voziti Vinales i Valentino Rossi.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Kakve riječi teniske ikone