Utrka u Monaku biće za Franka Williamsa 600. u karijeri! On je karijeru z u Formuli 1 započeo još 1969. godine na Velikoj nagradi Španije (Montjuic park), a već 40 godina je u ovom sportu.
Ukupno je pobjeđivao 113 puta, osvojio sedam vozačkih i devet konstruktorskih šampionata.
"Kao što bi neki i očekivali, meni ovaj jubilej ne znači puno. Ipak, moram priznati da je bilo jako puno lijepih trenutaka u ovih 40 godina, ali i velike tuge. No, da sam 40 godina mlađi, još uvijek bi izabrao isti ovaj put", kazao je Frank Williams novinarima u Monte Carlu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Nije se dugo čekalo na reakciju