Arena Kup

Poraz Plemića od Cibalije

Aktuelni prvak Bosne i Hercegovine, ekipa Zrinjskog, poražena je u pripremnom meču u Medulinu od Cibalije iz Vinkovaca rezultatom 2:0.

Plemići su odigrali sasvim dobar meč, ali su na kraju doživjeli poraz od hrvatskog kluba.

Do vodstva je Vinkovački tim stigao u 17. minuti. Mrežu Solde pogodio je Ante Kordić za prednost od 1:0.

Zrinjski je potom preuzeo inicijativu i do kraja prvog poluvremena imali su tri dobre šanse. Dva puta je u prilici Miloš Filipović, jednom Haris Handžić, ali promjene rezultata nije bilo i na odmor se otišlo vodstvom Cibalije od 1:0.

Nastavak donosi poprilično sigurnu igru hrvatskog tima koji su u 59. minuti stigli i do drugog gola. Pogodio je Josip Tomašević za sigurnih 2:0. Do kraja je Cibalia lagano zadržala prednost i došla je do trijumfa u ovom duelu.

Naredni meč na Arena Kupu Plemići igraju protiv zagrebačke Lokomotive.