Zimske olimpijske igre samo što nisu počele, a atmosfera kod fanova njemačke skijašice Lise Zimmermann je vrelija nego ikada.
Ova freestyle skijašica, koja je poznata kako po dobrim rezultatima, tako i po zanosnom izgledu, slikala se gola za Playboy!
To je bilo nešto što su mnogi muškarci širom svijeta sa nestrpljenjem čekali, a Zimmermann ih je odlučila obradovati baš pred Olimpijadu.
Na prvoj stranici je samo zagolicala maštu fanova, ali na narednim stranicama je kao od majke rođena...
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Portugalac radi pogrešne poteze
Tek je došao, a Mourinho već uništava hrvatsku zvijer: "Najbolje je izbaciti ga s terena"
Ostoja Mijailović je sve rekao