Chelsea se nalazi samo nekoliko dana od dovođenja argentinske zvijezde iz Atletico Madrida Sergia Aguera na Stamford Bridge.
Predstavnici londonske ekipe trebaju se u ponedjeljak sastati sa agentima Aguera, i očekuje se da će se tad i zvanično dogovoriti o transferu vrijednom čak 40 miliona funti (oko 60 miliona eura).
Chelsea Aguera prati već duže vrijeme, a već su ga ovog ljeta pokušali dovesti u London.
Atletico je prvo postavio cijenu od 50 miliona funti, ali se vjeruje kako neće moći odbiti i ovu ponudu vlasnika Chelsea Romana Abramovicha.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Lekcija cijelom Balkanu
Sin srpske legende prišao Ivanu Perišiću i tražio mu dres, uslijedio je potez za pamćenje Hrvata
Oktriveni razlozi što ne igra za Orlove