Foto: EPA

Igrač Cagliarija pozitivan na nedozvoljene supstance

Rođendanska "čestitka": Pedro pao na doping testu

Midhat Šljivak

Ofanzivac italijanskog Cagliarija Joao Pedro pao je na doping testu.

Ovaj 26-godišnji Brazilac suspendovan je do daljnjeg zbog pada na doping testu jer je utvrđeno da se u njegovom tijelu u utakmici sa Sassuolom 11. februara nalaze nedozvoljene supstance.

Pedru je odluka saopštena danas na njegov 26. rođendan i sigurno da mu je ovo pokvarilo rođendansko slavlje koje je već isplanirao.

Brazilski fudbaler je član Caglarija već četiri sezone. Početkom ove je potpisao novi ugovor, ali će zbog suspenzije vjerovatno propustiti narednih nekoliko mjeseci.

Joao Pedro je jedan od glavnih igrača tima sa Sardnije i ove sezone je u 24 meča postigao sedam golova.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.