Čelik je pobijedio GOŠK sa 2:0 u veoma važnoj utakmici u borbi za opstanak.
Ovi timovi će uz Slobodu vjerovatno odlučiti o drugom putniku u niži rang, a danas je Čelik napravio važan korak ka približavanju GOŠK-u i Slobodi.
Trener tima iz Gabele Feđa Dudić nezadovoljan je napadačkom igrom.
"Mi smo stvarali šanse, Čelik je davao golove. Nismo iskoristili svoje prilike i Čelik je zasluženo pobijedio. Borba za opstanak traje, idemo dalje. Nisam imao koga ubaciti prema naprijed, ključni igrači su nam povrijeđeni", rekao je Dudić.
Edin Prljača je zadovoljan prikazanom igrom svojih fudbalera.
"Ovo je ambijent u kojoj treba da se igra. Otvorili smo dobro utakmicu, taktički smo dobro odradili meč i zasluženo pobijedili. Imamo 15 dana pauze, a ovo je samo jedna u nizu pobjeda koje nam trebaju"
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potvrđeno iz bordo kluba
Nevjerovatna zainteresovanost za evropski spektakl - FK Sarajevo već prodao blizu 10.000 karata
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Turci donijeli veliku vijest