Dugogodišnji golman španske reprezentacije i ekipe Valencije Santiago Canizares proživljava težak životni period.
Prije nekoliko dana legendarnom golmanu je preminuo petogodišnji sin Santi koji je u prisustvu prijatelja i rodbine sahranjen u Valenciji.
Canizares se na Twitteru zahvalio svima na podršci i još se jednom prisjetio malenog Santija, kojeg nikad neće zaboraviti.
"Jučer smo se oprostili od Santija u prekrasnoj vjerskoj ceremoniju koju mu je majka pripremila. Želim da se zahvalim svima koji su bili na sahrani, koji su mi poslali poruke podrške", napisao je Canizares, te je dodao:
"Puno mi je srce. Hvala vam za svu ljubav prema Santiju. Siguran sam da će uspomena na njega uspostaviti mir u našim životima. Svjesni smo da se mora ići dalje. Nikada te nećemo zaboraviti", stoji u porukama Santiaga Canizaresa.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Naredni protivnik Zmajeva
Austrija slavila protiv Kipra ali svi će pričati o kontroverznom penalu i prekidu utakmice
Evo šta je poručio grčki reprezentativac