Fudbalski svijet još uvijek priča o čudesnoj partiji Cristiana Ronalda koji je sa dva gola donio Realu pobjedu u Torinu protiv Juventusa (0:3).
Portugalac je bio toliko dobar da su mu aplaudirali i navijači torinskog tima, a čestitke je Ronaldo dobio i od protivničkih fudbalera.
Posebno je legendarni golman Gianluigi Buffon nakon meča nahvalio Ronalda, a od zvijezde Kraljeva Gigi je dobio i poklon.
Nakon meča, Buffon je od Ronalda uzeo dres za uspomenu, jer je italijanskom golmanu posljednja sezona u karijeri, što je najavio prije nekoliko mjeseci.
Iako se u fudbalu čuda dešavaju, teško je vjerovati da Stara dama u Madridu može slaviti sa četiri gola razlike, pa će Buffonu, ako bude igrao, meč na Santiago Bernabeu biti posljednji u Ligi prvaka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se Goran Vučević