Bijeljinski tim savladao Iskru

Kadetkinje Radnika iz Bijeljine nove prvakinje BiH

ŽFK Radnik Bumerang iz Bijeljine novi je prvak Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine za kadetkinje.

Bijeljinke su danas u Bugojnu poražene od Iskre sa 0:1 u susretu posljednjeg, četrnaestog kola takmičarske sezone 2017/18., ali su zadržale prvu poziciju na tabeli sa pet bodova prednosti u odnosu na današnje protivnice.

Radnik je sezonu završio sa 13 pobjeda i jednim porazom uz gol razliku 124:5 i 39 bodova.

Trenerica Vesna Njeguš nije krila zadovoljstvo nakon velikog uspjeha:

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

„Sezona je bila zaista nevjerovatna. Do ovog meča nismo imale poraz i zasluženo smo došle do titule prvaka. Djevojke su bile fenomenalne tokom čitavog prvenstva i čestitam im. One su najzaslužnije za ovaj uspjeh.Čestitke i ekipi Iskre koja je danas odigrala odličnu utakmicu.“

Nakon današnjeg susreta pehare i medalje igračicama Radnika je uručio član Komiteta za takmičenje NS/FS BiH Rudolf Marić.

Promo

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.