Nakon osvajanja Kupa Italije
Veliko slavlje Miralema Pjanića, posebnu ulogu imao i smireni Mandžukić
Torinski Juventus osvojio je sinoć italijanski Kup pobjedom od 4:0 nad velikim rivalom Milanom.
Do novog pehara u dresu Stare dame stigao je i reprezentativac BiH Miralem Pjanić koji je trenutke slavlja iz svlačionice podijelio na Instagramu.
Pjanić je ogrnut zastavom naše zemlje zajedno sa svojim saigračima pozdravljao Bosnu i Hercegovinu, ali i ostale države odakle dolaze njegove kolege.
Posebnu ulogu je naravno odigrao i hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić koji je bio nešto manje euforičan.
Ipak, ostatak ekipe je itekako bio raspoložen i svi su pozdravljali Bosnu i Hercegovinu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Pomaže Rossonerima i van terena