Marseille i Atletico Madridu u Lyonu igraju finale Lige Evrope, a trenutno Jorgandžije vode sa 1:0.
Ipak, Francuzi su pono bolji otvorili meč. Dominirao je Marseille, ali onda velika greška Zamba Anguisse, lopta dolazi do Griezmanna i Atletico do 21. minute vodi sa 1:0.
Međutim, to je bio samo početak nevolja za Marseille. Najbolji igrač i kapiten ekipe Dimitri Payete je u 32. minuti morao napustiti igru.
Payet se povrijedio prije nekoliko dana, ali je silno želio igrati veliko finale. Našao se u prvoj postavi, ali jednostavno nije mogao, pa je nakon pola sata igre pao na travnjak i zaplakao.
Suze su krenule niz njegovo lice jer je morao ostaviti na cjedilu svoju ekipi u velikoj utakmici, a navijači Marseillea su potpuno utihnuli kada su vidjeli da ostaju bez velikog majstora.
Svog sunarodnjaka je po izlasku iz igre pokušao utješiti čak i Griezmann, strijelac vodećeg gola za Atletico.
Promo
Deset dana muzike, plesa i pun trg obilježili festival
Summertime Madness Fest uz Mozzart donio sjajnu zabavu u Sarajevo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča