Raspored

Grupa A

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 18:55 Young Boys 1
Roma 2
22.10.20. 18:55 CSKA Sofia 0
CFR Cluj 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 21:00 Roma 0
CSKA Sofia 0
29.10.20. 21:00 CFR Cluj 1
Young Boys 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 Roma 5
CFR Cluj 0
05.11.20. 21:00 Young Boys 3
CSKA Sofia 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 CFR Cluj 0
Roma 2
26.11.20. 18:55 CSKA Sofia 0
Young Boys 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 21:00 Roma 3
Young Boys 1
03.12.20. 21:00 CFR Cluj 0
CSKA Sofia 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 18:55 Young Boys 2
CFR Cluj 1
10.12.20. 18:55 CSKA Sofia 3
Roma 1

Grupa B

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 18:55 Dundalk 1
Molde 2
22.10.20. 18:55 Rapid Vienna 1
Arsenal 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 21:00 Arsenal 3
Dundalk 0
29.10.20. 21:00 Molde 1
Rapid Vienna 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 21:00 Arsenal 4
Molde 1
05.11.20. 18:55 Rapid Vienna 4
Dundalk 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 Dundalk 1
Rapid Vienna 3
26.11.20. 18:55 Molde 0
Arsenal 3

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 21:00 Arsenal 4
Rapid Vienna 1
03.12.20. 21:00 Molde 3
Dundalk 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 18:55 Dundalk 2
Arsenal 4
10.12.20. 18:55 Rapid Vienna 2
Molde 2

Grupa C

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 18:55 Bayer Leverkusen 6
Nice 2
22.10.20. 18:55 Hapoel Beer Sheva 3
Slavia Prag 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 21:00 Slavia Prag 1
Bayer Leverkusen 0
29.10.20. 21:00 Nice 1
Hapoel Beer Sheva 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 Slavia Prag 3
Nice 2
05.11.20. 18:55 Hapoel Beer Sheva 2
Bayer Leverkusen 4

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 Nice 1
Slavia Prag 3
26.11.20. 21:00 Bayer Leverkusen 4
Hapoel Beer Sheva 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 21:00 Slavia Prag 3
Hapoel Beer Sheva 0
03.12.20. 21:00 Nice 2
Bayer Leverkusen 3

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 18:55 Bayer Leverkusen 4
Slavia Prag 0
10.12.20. 18:55 Hapoel Beer Sheva 1
Nice 0

Grupa D

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 18:55 Standard Liege 0
FC Rangers 2
22.10.20. 18:55 Lech Poznan 2
Benfica 4

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 21:00 Benfica 3
Standard Liege 0
29.10.20. 21:00 FC Rangers 1
Lech Poznan 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 Benfica 3
FC Rangers 3
05.11.20. 18:55 Lech Poznan 3
Standard Liege 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 FC Rangers 2
Benfica 2
26.11.20. 21:00 Standard Liege 2
Lech Poznan 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 21:00 Benfica 4
Lech Poznan 0
03.12.20. 21:00 FC Rangers 3
Standard Liege 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 18:55 Standard Liege 2
Benfica 2
10.12.20. 18:55 Lech Poznan 0
FC Rangers 2

Grupa E

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 18:55 PSV Eindhoven 1
Granada 2
22.10.20. 18:55 PAOK 1
Omonia 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 21:00 Granada 0
PAOK 0
29.10.20. 21:00 Omonia 1
PSV Eindhoven 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 PAOK 4
PSV Eindhoven 1
05.11.20. 18:55 Omonia 0
Granada 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 Granada 2
Omonia 1
26.11.20. 21:00 PSV Eindhoven 3
PAOK 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 21:00 Omonia 2
PAOK 1
03.12.20. 21:00 Granada 0
PSV Eindhoven 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 18:55 PSV Eindhoven 4
Omonia 0
10.12.20. 18:55 PAOK 0
Granada 0

Grupa F

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 18:55 Napoli 0
AZ Alkmaar 1
22.10.20. 18:55 HNK Rijeka 0
Real Sociedad 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 21:00 AZ Alkmaar 4
HNK Rijeka 1
29.10.20. 21:00 Real Sociedad 0
Napoli 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 HNK Rijeka 1
Napoli 2
05.11.20. 18:55 Real Sociedad 1
AZ Alkmaar 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 AZ Alkmaar 0
Real Sociedad 0
26.11.20. 21:00 Napoli 2
HNK Rijeka 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 21:00 AZ Alkmaar 1
Napoli 1
03.12.20. 21:00 Real Sociedad 2
HNK Rijeka 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 18:55 Napoli 1
Real Sociedad 1
10.12.20. 18:55 HNK Rijeka 2
AZ Alkmaar 1

Grupa G

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 21:00 Braga 3
AEK 0
22.10.20. 21:00 Leicester City 3
Zorya 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 18:55 AEK 1
Leicester City 2
29.10.20. 18:55 Zorya 1
Braga 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 21:00 Leicester City 4
Braga 0
05.11.20. 21:00 Zorya 1
AEK 4

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 18:55 AEK 0
Zorya 3
26.11.20. 18:55 Braga 3
Leicester City 3

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 18:55 AEK 2
Braga 4
03.12.20. 18:55 Zorya 1
Leicester City 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 21:00 Braga 2
Zorya 0
10.12.20. 21:00 Leicester City 2
AEK 0

Grupa H

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 21:00 Sparta Prag 1
Lille 4
22.10.20. 21:00 Celtic 1
Milan 3

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 18:55 Milan 3
Sparta Prag 0
29.10.20. 18:55 Lille 2
Celtic 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 21:00 Celtic 1
Sparta Prag 4
05.11.20. 21:00 Milan 0
Lille 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 18:55 Lille 1
Milan 1
26.11.20. 18:55 Sparta Prag 4
Celtic 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 18:55 Milan 4
Celtic 2
03.12.20. 18:55 Lille 2
Sparta Prag 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 21:00 Celtic 3
Lille 2
10.12.20. 21:00 Sparta Prag 0
Milan 1

Grupa I

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 21:00 Maccabi Tel Aviv 1
Qarabag FK 0
22.10.20. 21:00 Villarreal 5
Sivasspor 3

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 18:55 Qarabag FK 1
Villarreal 3
29.10.20. 18:55 Sivasspor 1
Maccabi Tel Aviv 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 Sivasspor 2
Qarabag FK 0
05.11.20. 21:00 Villarreal 4
Maccabi Tel Aviv 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 18:55 Qarabag FK 2
Sivasspor 3
26.11.20. 18:55 Maccabi Tel Aviv 1
Villarreal 1

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 18:55 Qarabag FK 1
Maccabi Tel Aviv 1
03.12.20. 18:55 Sivasspor 0
Villarreal 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 21:00 Maccabi Tel Aviv 1
Sivasspor 0
TBD TBD Villarreal 3
Qarabag FK 0

Grupa J

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 21:00 Tottenham 3
LASK Linz 0
22.10.20. 21:00 FC Ludogorets 1
Antwerp 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 18:55 LASK Linz 4
FC Ludogorets 3
29.10.20. 18:55 Antwerp 1
Tottenham 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 18:55 FC Ludogorets 1
Tottenham 3
05.11.20. 21:00 Antwerp 0
LASK Linz 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 21:00 Tottenham 4
FC Ludogorets 0
26.11.20. 18:55 LASK Linz 0
Antwerp 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 18:55 LASK Linz 3
Tottenham 3
03.12.20. 18:55 Antwerp 3
FC Ludogorets 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 21:00 Tottenham 2
Antwerp 0
10.12.20. 21:00 FC Ludogorets 1
LASK Linz 3

Grupa K

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 21:00 GNK Dinamo Zagreb 0
Feyenoord Rotterdam 0
22.10.20. 21:00 AC Wolfsberger 1
CSKA Moskva 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 18:55 CSKA Moskva 0
GNK Dinamo Zagreb 0
29.10.20. 18:55 Feyenoord Rotterdam 1
AC Wolfsberger 4

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 21:00 Feyenoord Rotterdam 3
CSKA Moskva 1
05.11.20. 21:00 GNK Dinamo Zagreb 1
AC Wolfsberger 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 18:55 AC Wolfsberger 0
GNK Dinamo Zagreb 3
26.11.20. 18:55 CSKA Moskva 0
Feyenoord Rotterdam 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 18:55 CSKA Moskva 0
AC Wolfsberger 1
03.12.20. 18:55 Feyenoord Rotterdam 0
GNK Dinamo Zagreb 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 21:00 GNK Dinamo Zagreb 3
CSKA Moskva 1
10.12.20. 21:00 AC Wolfsberger 1
Feyenoord Rotterdam 0

Grupa L

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.20. 21:00 Hoffenheim 2
FK Crvena zvezda 0
22.10.20. 21:00 Slovan Liberec 1
Gent 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.20. 18:55 FK Crvena zvezda 5
Slovan Liberec 1
29.10.20. 18:55 Gent 1
Hoffenheim 4

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.11.20. 21:00 FK Crvena zvezda 2
Gent 1
05.11.20. 21:00 Hoffenheim 5
Slovan Liberec 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.11.20. 18:55 Slovan Liberec 0
Hoffenheim 2
26.11.20. 18:55 Gent 0
FK Crvena zvezda 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.12.20. 18:55 FK Crvena zvezda 0
Hoffenheim 0
03.12.20. 18:55 Gent 1
Slovan Liberec 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.12.20. 21:00 Hoffenheim 4
Gent 1
10.12.20. 21:00 Slovan Liberec 0
FK Crvena zvezda 0