Mattia Perin definitivno je novi golman Juventusa, javljaju italijanski mediji.
Perin će u toku dana završiti ljekarske preglede i potpisati ugovor sa Starom damom. U Torino je stigao još ranije, pošto je Italija sinoć igrala prijateljski meč s Holandijom.
Golman Genoe u Juventusu će imati ulogu zamjene legendarnog Gianluigija Buffona, mada je i sam svjestan šta to znači i koliko se od njega očekuje.
Ugledni italijanski novinar Gianluca Di Marzio je objavio kako su generalni direktor Juventusa i predsjednik Genoe Enrico Preziosi zajedno napustili prostorije Italijanskog saveza, gdje su okončali transfer igrača.
Perin ima 25 golmana, upisao je dva nastupa za reprezentaciju Italije, a u Genoi brani od 2010. godine, s tim da je u dva navrata išao na posudbe u Padovu i Pescaru.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Specijalni pred novom avanturom