Iranci su sredinom drugog poluvremena uspjeli da izjednače protiv Španije na Svjetskom prvenstvu, odnosno barem su mislili da su izjednačili.
Saeid Ezatolahi je savladao Davida De Geu nakon jednog prekida i uslijedilo je opšte ludilo među Irancima koji su slavili taj gol kao da su osvojili Svjetsko prvenstvo.
Ipak, slavlje je prekinuo sudac Cunha koji je, nakon asistencije svog pomoćnika, pokazao da se radi o ofsajdu.
Iranci su molili suca da pregleda snimak, a nakon nekoliko sekundi preko slušalice mu je javljeno da se radi o ofsajdu nakon čega je on poništio gol i uništio snove Irancima.
Kada se pogleda usporeni snimak, mora se priznati da je sudac sa razlogom poništio pogodak azijskoj selekciji.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Teške optužbe iz Prištine