Miroslav Blažević više nije selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. Ćiro je prije nekoliko trenutaka podnio pisanu ostavku.
Nakon što je već prije dva dana potpisao predugovor sa kineskom ekipom Shanghai Shenhua, Blažević je danas u pisanoj formi podnio ostavku Nogometnom/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine na mjesto selektora A nacionalnog državnog tima.
Ovu nam je informaciju potvrdio i predsjednik N/FSBiH Sulejman Čolaković.
"Tačno je, Blažević je podnio ostavku na mjesto selektora. Prije pola sata me o tome obavijestio generalni sekretar Munib Ušanović. Savez će se o ovom očitovati sutra, nakon sjednice Izvršnog odbora", rekao je za SportSport.ba Sulejman Čolaković.
Ovim je konačno završena saga o odlasku Miroslava Blaževića iz bh. fudbala. Međutim, nakon Ćire, vrlo je lako moguće da sada iz N/FSBiH odu i ljudi koje je Blažević javno zastupao u medijima. Kako reče Čolaković, više će se znati sutra.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Evo koja imena su najbliža klupi Orlova
Da li se ovdje krije potencijalno ime selektora Srbije za naredni "olimpijski ciklus"?
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići