Doputovala u Rusiju
Messijeva žena na najbolji način pokazala da je među njima sve u najboljem redu
Reprezentacija Argentine danas igra protiv Francuske u okviru osmine finala Svjetskog prvenstva u Rusiji.
Argentinci su uz dosta sreće uspjeli da prođu grupnu fazu i plasiraju se u osminu finala. Gaučosi su u posljednjim minutama došli do pobjede protiv Nigerije koja im je donijela plasman među 16 najboljih ekipa svijeta.
Ipak, jasno je da su Argentinci pod velikim pritiskom, te da im igra nije baš za pohvaliti. Danas će Gaučosi igrati protiv Francuske koja važi za jednog od najvećih favorita na Mundijalu i jasno je da će oči argentinskih navijača ponovo biti uprte u Lionela Messija.
Nakon mečeva protiv Islanda i Nigerije u argentinski medijima se špekulisalo o tome da Messi nije 100% fokusiran na SP, te da ima određenih problema u odnosu sa suprugom Antonellom. Ipak, čini se da je Antonella to odlučila demantovati i jutros je doputovala u Rusiju sa sinovima Thiagom i Matteom kako bi bodrila Messija.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Želju mu nije mogao ispuniti