Dries Mertens je jedna od uzdanica belgijske reprezentacije, a na presici je kazao kako igra za - besplatne televizore.
Mertens je imao dobru sezonu u Napoliju, a s Belgijom večeras igra protiv Japana osminu finala Mundijala.
"Moji prijatelji su kupili TV, tako da razmišljam o tome kao o motivaciji", u smijehu je kazao Mertens, aludirajući na reklamnu kampanju elektronske kompanije Krefel, koja nudi belgijskim kupcima refundaciju novih TV uređaja ako Belgija na Mundijalu zabije 16 i više golova.
Mogli bi mnogi da se obraduju, pošto je Belgija u grupnoj fazi dala već devet golova...
Mertens je također privukao dosta pažnje zbog svoje frizure, odnosno ofarbane kose.
"Planirao sam uraditi nešto drugačije za Svjetsko prvenstvo, jer se ono ipak igra svake četiri godine, pa sam se odlučio zabaviti kosom. Mislio sam da izbijelim kosu, nisam očekivao da će biti žuta", izjavio je izuzetno raspoloženi krili napadač Belgije.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Nije mu se dopalo