Novi trener Bayerna Niko Kovač potvrdio je ostanak Roberta Lewandowskog i Jeromea Boatenga.
Kovač je ranije najavljen kao trener Bayerna, ali je danas i zvanično predstavljen na Allianz Areni. U društvu sportskog direktora Hasana Salihamidžića govorio je o narednoj sezoni, ali i saopštio dobre vijesti navijačima.
"Boateng ostaje s nama, već sam razgovarao s njim. Lewandowski? Ima ugovor do 2021. godine i ostat će jer je jako važan element za naš klub", poručio je Kovač.
Na današnjoj presici predstavljen je Serge Gnabry, koji je igrao na posudbi u Hoffenheimu, a u Bayernu planiraju da računaju na ovog krilnog igrača u novoj sezoni.
Prošle je u 22 meča u Bundesligi zabio 10 golova uz pet asistencija, te je pomogao Hoffenheimu da se plasira u Ligu prvaka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Analiza bivšeg napadača