Bh. reprezentativac Kenan Kodro prije par dana napravio je sasvim neočekivan transfer. Naime, odlučio je napustiti njemački Mainz i pristupiti danskom Kopenhagenu.
Danas je odmah i debitovao za svoj novi klub. Kopenhagen je savladao CSKA iz Moskve sa 4:1, a Kodro je postigao prvijenac za 58. minuta koliko je proveo na terenu.
Domaći su poveli pogotkom Falka u sedmoj minuti, a trinaest minuta kasnije na 2:0 povisio je upravo Kodro. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.
CSKA u 51. minuti smanjuje na 2:1 pogotkom Gordyushenka, ali visoku pobjedu timu iz Danske sa nova dva pgootka donose Gregus i Kadrii.
Međunarodne prijateljske utakmice:
FC Kopenhagen - CSKA Moscow 4:1 (2:0)
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Prate njegove partije na početku sezone
Austrijanci u strahu od bh. reprezentativca koji nije igrao u San Marinu: "Potezom sve završava"
Ovo bi bila prava bomba