Trener Želje nakon pobjede

Krčmarević: Važna pobjeda protiv žilavog rivala, očekujem barem 15.000 ljudi na Grbavici

Željezničar je pobjedom ušao u novu sezonu Premijer lige.

Plavi su uz dosta muke slavili u Gabeli protiv GOŠK-a, a junak je bio Asim Zec koji je u 75. minuti pogodio za 0:1.

Slobodan Krčmarević je zadovoljan sa tri boda, ali ističe da nije bilo nimalo lako.

"Veoma teška utakmica. Gabela je bila žilav protivnik, ali smo bili bolji i zasluženo pobijedili. Držali smo konce u našim rukama, posebno u drugom poluvremenu. GOŠK nije stvorio šansu i za nas je ovo važna pobjeda protiv teškog protivnika", rekao je Krčmarević, te je dodao:

"Ovo je najbolja pozivnica za navijače protiv Apollona. Očekujem pun stadion i barem 15.000 ljudi", istakao je trener Plavih.