Trener Vallette Danilo Dončić veoma je zadovoljan nakon remija protiv Zrinjskog (1:1) u susretu 2. pretkola Evropske lige
Maltežani su do gola došli u 90. minuti, a Dončić ističe kako je Zrinjski bio bolji večeras, ali da je njegov tim favorit u revanšu.
"Zrinjski je definitivno bio bolji tim. Imali su veći posjed, dominaciju, čistije šanse. Mi smo tražili šanse iz kontri i na kraju nam se to isplatilo u 90. minuti", rekao je Dončić, te je dodao:
"Sve je krenulo loše po nas nakon povred glavnog defanzivca, teško smo zaustavljali napadače Zrinjskog i imali smo dosta problema. Imali smo sreće da ne primimo drugi gol i na kraju smo postigli gol i sa dobrim rezultatom ulazimo u revanš".
"Dati gol na strani je uvijek velika prednost, imamo psihološku prednost, igramo pred našim navijačima. Znam da ekipama sa Balkana nije poznata vještačka trava i tu je naša prednost. Jedina prednost Zrinjskog je što su oni počeli prvenstvo, ali sve je ostalo na našoj strani i nadam se da ćemo to iskoristiti", rekao je Dončić.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Srbija sutra igra protiv Latvije