Američki bek Brandon Paul (27) dobio je otkaz u San Antonio Spursima.
Paul je proteklu sezonu proveo u timu iz Texasa, ali je imao skroman učinak od 2,3 poena u 64 odigrane utakmice.
Rukovodstvo Spursa odlučilo je da ne nastavi saradnju s njim. Uručen mu je otkaz, ali on neće dugo čekati na novi tim.
Interes za njegovim uslugama je ogroman, a karijeru bi mogao nastaviti u Evropi, gdje ga silno žele Barcelona i Baskonia.
Oba tima pokušaće ga dovesti u narednim danima u svoje redove, pa ćemo 27-godišnjeg košarkaša ponovo gledati na evropskim parketima.
Ranije je Paul igrao za Anadolu Efes, a u karijeri je još igrao za Nizhny, Joventut, te Canton Charge i Austin Spurse.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Detalj koji je čini se odlučio sve