Sjajni potezi bh. fudbalera

Hajrović počeo driblati, Benito više nije znao da li igra za Young Boys ili za Dinamo!

Dinamo je izvukao remi (1:1) u Bernu protiv Young Boysa u prvom meču play-offa za grupnu fazu Lige prvaka.

Poveo je Young Boys već u drugoj minuti, a Švicarci su i nakon vodećeg gola nastavili igrati sjajno. Ipak, u 39. minuti munjevita kontra Dinama, asistencija Hajrovića i gol Oršića za 1:1.

Izet Hajrović je u drugom poluvremenu zaigrao zaista sjajno, imao je nekoliko odličnih prilika, a najbolja je svakako bila ona iz 60. minute. Bh. fudbaler je fantastičnim driblingom potpuno izbacio iz igre fudbalera Young Boysa Benita, a potom i uputio odičan udarac ka golu.

Ipak, lopta je pogodila stativu, pa Hajrović nije uspio krunisati svoju sjajnu akciju golom i vodstvom za Dinamo.