Trener Liverpoola Rafael Benitez priznao je da Steven Gerrard i Fernando Torres još uvijek nisu potpuno oporavljeni, što kritično utiće na formu cijele ekipe.
Oba fudbalera imala su problema sa povredama mišića u posljednje vrijeme i iako su odnedavno u pogonu, daleko su od prave forme.
"Obojica još uvijek imaju određenih problema i iz tog razloga ih moramo pažljivo korisiti u predstojećim susretima. Međutim, njihov manji učinak na terenu ima velike posljedice po igru cijele ekipe", kazao je Benitez.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Naša reprezentacija napredovala na listi favorita