Takmičenje u kojem četrnaest supersexy djevojaka na travnatom terenu čupaju odjeću i razbijaju jedna drugu uz dozu adrenalina koju nosi sportsko nadmetanje zvuči kao najbolji izum na svijetu.
Takmičenje u kojem četrnaest supersexy djevojaka na travnatom terenu čupaju odjeću i razbijaju jedna drugu uz dozu adrenalina koju nosi sportsko nadmetanje zvuči kao najbolji izum na svijetu.
Upravo takvo takmičenje donijela nam je godina koja je na izmaku, a nastalo je (gdje drugo?) u Americi.
Amerikanci su spojili svoje dvije najveće strasti, američki fudbal i striptiz, u jedan sport koji u ovom trenutku praktikuje deset timova okupljenih u dvije konferencije Lingerie Football League (Lige fudbala u donjem vešu). Koncept je nastao kao zabava na poluvremenu Super Bowla koji je zadržavao milione Amerikanaca pred malim ekiranima i u trenucima dok se igrači odmaraju u svlačionicama, a ove godine lansiran je kao pod etiketom novog sporta, sa potpunim pravilima, sudjama, trenerima i, naravno, vijernom publikom.
Prva sezona je na izmaku. Takmičenje je počelo u septembru, a završiće se krajem januara, nakon čega će se podvući linija i odrediti budućnost ovog sporta. Ko zna, možda ragolićene djevojke jednog dana budemo gledali i na Olimpijadi.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ovo bi bila prava bomba
Split će da "gori" zbog Rakitićeve objave, sprema li se najveći transfer ikad u HNL-u?!
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"