Čelik je danas poražen s 1:0 na Tušnju, a trener ovog tima Bakir Šerbo nije želio da komentariše situaciju kada je dosuđen penal koji je odlučio pobjednika.
Podsjećamo, u 57. minuti je dosuđen penal nakon duela domaćeg igrača Beganovića i gostujućeg Karamatića, ali on je takav da je izazvao dosta polemike.
"Mislim da nismo zaslužili poraz. Sloboda jeste bila bolja u prvih 30-ak minuta, a penal ne bih da komentarišem, jer nema smisla da pričam o tome", rekao je Šerbo, dodavši:
"Čestitke Slobodi na pobjedi, a na nama je da u narednim mečevima pokušamo ostvariti što bolje rezultate"
U narednom kolu Čelik će ugostiti Tuzla City.
"Na Bilinom polju Čelik protiv svakoga može do bodova, tako i protiv Tuzla Cityja", poručio je Šerbo.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Projekat je dosta ambiciozan