Glory 58 priredba koja je sinoć održana u Chicagu donijela je zaista dobre mečeve i jedan od najbrutalnijih nokauta posljednjih mjeseci.
U polufinalnom meču turnira velter kategorije Troy Jones je brutalno high kickom nokautirao Caseyja Greena i doslovno ga je uspavao već u prvoj rundi.
Ovaj potez je na kraju pokupio sve simpatije publike, a treba istaći da je u glavnoj borbi večeri Alex Pereira odbranio naslov srednje kategorije pobjednom nad Simonom Marcusom jednoglasnom odlukom sudija.
Dosta pažnje privukao je i meč teške kategorije između Benjamina Adegbuyija i Jahfarra Wilinsa, a na kraju je Adegbuyi upisao pobjedu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Pred sutrašnji okršaj u osmini finala Eurobasketa
Poljaci znaju odakle prijeti opasnost, Loyd istakao dvojicu Zmajeva: "Oni su im ključni igrači"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku