Real Madrid novu sezonu Lige prvaka otvorit će susretom s Romom u srijedu navečer i bit će to prilika da Kraljevi pobjedom najave borbu za četvrtu uzastopnu titulu prvaka Evrope.
Mnogi jedva čekaju da vide koliko može "novi" Real Madrid, koji je ovog ljeta ostao bez Zinedinea Zidanea i Cristiana Ronalda, ali Sergio Ramos vjeruje da tim ima itekako snage da ponovi sjajne rezultate iz prošlih sezona.
"Osjećamo se ponosno zbog naših triju uzastopnih titula Lige prvaka, ali nismo ih slučajno osvojili. Moramo održati istu ambiciju", rekao je Ramos, pa odgovarao na pitanje o odlasku Ronalda - Real je slabiji ili?
"Cristiano je obilježio jednu Realovu eru, ali ne možemo živjeti od tih uspomena na njega. Želimo mu sve najbolje, sve dok nas putevi ne spoje. Život ide dalje, moramo da gradimo novi stil i da na drugačije načine ostvarujemo pobjede".
"Moramo da vjerujemo i dalje, vjerujem da ćemo moći da ponovo osvojimo Ligu prvaka", zaključio je iskusni stoper.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići