Oduševio Bavarce
Čengiz Under bi mogao karijeru nastaviti u Bayernu
Turski reprezentativac Čengiz Under navodno je na meti minhenskog Bayerna.
Under je za 13.5 miliona eura stigao u Romu prošlog ljeta i ubrzo se promovisao u jednu od bitnijih figura u igri rimske Vučice. Sjajni i talentovani Turčin zadivio je u posljednje vrijeme, posebno majstorijom u Ligi prvaka i sada se našao na radaru Bayerna.
Osim Bayerna, za njega se navodno zanimaju i Manchester City, te Arsenal, a Roma želi da iskoristi situaciju i zaradi barem 60 miliona eura.
Undera u Bayernu vide kao zamjenu za Arjena Robbena, koji u januaru puni 35 godina i po svemu sudeći igra posljednju sezonu u njemačkom divu.
Također, zbog velikog broja Turčina, Njemačka bi mogla da bude idealna destinacija za 21-godišnjeg krilnog nogometaša.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nije se dugo čekalo na reakciju