Premijer liga BiH

Lagana pobjeda Radnika protiv Tuzla Cityja

Radnik je u 13. kolu Premijer lige ugostio Tuzla City i na kraju je slavio pobjedu rezultatom 3:1.

Domaći tim je u seriji loših rezultata i pobjeda u ovom duelu im je bila imperativ. Na kraju su do nje došli zaista dobrom igrom.

Poveo je Radnik već u šestoj minuti. Veliku gužvu u kaznenom prostoru iskoristio je Isić i pogodio je za 1:0.

Radnik je bio bolji tim i u ostatku prvog dijela, a u 32. minuti su stigli i do drugo gola. Lijepu akciju je završio Velibor Đurić za sigurno vodstvo od 2:0 na poluvremenu.

Domaći su i u nastavku bili bolji, a u 66. minuti su završili posao u ovom duelu. Lijep gol postigao je Martinović za 3:0.

Konačan rezultat postavljen je u 86. minuti, a pogodio je Vojo Ubiparip za 3:1.