Odeli počast žrtvama
Srceparajući snimak iz Leicestera: Vichaijeva porodica stigla ispred stadiona
Porodica vlasnika Leicestera, Vichaija Srivaddhanaprabhe, koji je poginuo prije dva dana u padu helikoptera stigla je ispred stadiona King Powera da odaju počast žrtvama ove tragedije.
Helikopter u kojem je bilo pet putnika uključujići i pilote srušio se u subotu na parkingu stadiona Leicestera, a klub je jučer zvanično objavio da je vlasnik kluba poginuo. Ova tragedija je žestoko uzdrmala igrače i navijače Leicestera, koji su jučer počeli donositi ruže i šalove ispred stadiona.
Na ovom mjestu danas se pojavila i porodica Vichaija Srivaddhanaprabhe koja je došla odati počast žrtvama ove tragedije. U padu helikoptera poginula je Vichijeva kćerka i rodica. Članovi porodice donijeli su cvijeće ispred stadiona i bili su vidno uzdrmani.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Čeka nas dosta uzbuđenja