Po cijeni od skromnih 25.000 KM za jednu noć
Luksuz izbija iz svakog ćoška: Pogledajte hotel u koji je jutros stigao Ronaldo
Cristiano Ronaldo je sinoć učestvovao u pobjedi Juventusa nad Milanom na San Siru (2:0), a već jutros je odlučio sebi dati malo oduška i počastiti se za sve dobro što je uradio proteklih mjeseci na fudbalskom planu.
U ranim jutarnjim satima, Cristiano se sa djevojkom Georginom i najstarijim sinom Cristianom Juniorom zaputio ka Londonu, gdje je uplatio nekoliko noći u luksuznom Bulgari Hotelu koji se nalazi u Knightsbridgeu.
Ronaldo nije štedio i odabrao je jedan od najboljih londonskih hotela, te specijalni apartman po 'skromnoj' cijeni od 25.000 KM po osobi za jednu noć.
Između ostalog, Ronaldov apartman sadrži dnevnu sobu u italijanskom stilu, dva mramorna kupatila i stakla za zvučnom izolacijom, kako bi se mogao maksimalno odmoriti i pripremiti za sljedeće izazove. Zanimljivo, parking ispred Bulgari Hotela naplaćuje se 50 funti po satu, pa i to dovoljno govori o kakvom luksuzu je ovdje riječ.
Pošto neće nastupati za Portugal, Ronaldo će u narednom periodu imati dosta slobodnog vremena a sljedeću utakmicu će igrati tek 24. novembra protiv SPAL-a. Bolji izbor za odmaranje nije mogao izabrati, u šta se možete uvjeriti ako pogledate fotogaleriju.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Opet ih je naljutio