Američkom košarkašu dani su odbrojani u Beogradu
Brown tek došao, a već ide iz Partizana
Anthony Brown, košarkaš koji je prije 20-ak dana stigao u Partizan, vrlo brzo bi mogao da napusti ekipu iz Beograda.
Još uvijek nije uspio da se izbori za minutažu u timu iz Beograda, a i novi trener Andrea Trinchieri je najavio mogućnost skorog rastanka.
"Jako mi je teško da mu nađem mjesto u ekipi sa Radetom Zagorcem i Bandja Sy. Imam svoju ideju košarke koju sam prilagodio rosteru Partizana. Kada sam došao morao sam da očistim kuću, jer jednostavno moramo da znamo kako da igramo. Nije mi drago, Anthony Brown je imao dobre treninge, ali prioritet je Partizan, a ne individualni košarkaši", rekao je Trinchieri.
Podsjetimo, Brown je došao u Partizan prije nego što je prethodni trener Nenad Čanak podnio ostavku.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Nije se dugo čekalo na reakciju