Fantastičan gol 34-godišnjaka
Genije našeg djetinstva, svaka ti čast: Šou Robbena protiv Benfice!
Fudbaleri Bayern Minhena poverli su u ovim trenucima protiv Benfice sa 1:0 u susretu 5. kola grupne fazue Lige šampiona.
Strijelac za domaće bio je Arjen Robben koji je to uradio na zaista maestralan način.
Nekadašnji reprezebntativac Holandije je bio u duelu sa tri fudbalera, ali je uspio da ih prođe te da na samo sebi karakterističan način zatrese mrežu lijevom nogom u suprotni ugao.
Obzirom da Robben već ima 34 godine, možemo slobodno reći da će nam ovakvi golovi nedostajati u budućnosti...
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru