Trener Posušaka za SportSport.ba
Leo Slišković: Došlo je vrijeme za plasman u viši rang!
Sjajna polusezona je iza nogometaša HŠK Posušja u Drugoj ligi Federacije (jug). Momčad je u 13 utakmica slavila 11 puta, dok je samo dva puta remizirala. Posušaci drže vrh ljestvice dok samo dva boda manje imaju nogometaši HNK Klisa.
Leo Slišković, trener ekipe s Mokrog Doca je za SportSport.ba iznio viđenje dosadašnjeg dijela, tj. odigrane polusezone te najavio kako je za njegovu momčad došlo vrijeme da se plasira u viši rang takmičenja.
"Obzirom na pojačanja koja smo doveli, te uz odličan start protiv Klisa i Troglava, naslutili smo dobru polusezonu a vjerovali smo i da ovaj dio možemo završiti bez poraza. Sve što je dosad odigrano u 2.ligi Federacije jug po meni je iskreno očekivano, možda su iznenađenja ovako sjajna polusezona za HNK Neum, te pomalo razočaravajući rezultati livanjskog Troglava. Iskreno, mislim d je došlo da Posušje ide u viši rang jer imamo sve uvjete za to a imamo i dobru podršku lokalne vlasti. Što se tiče pojačanja, malo je preuranjeno govoriti o njima, no nisu isključena - kratko je za SportSport.ba rezimirao sjajnu polusezonu svog kluba Leo Slišković.
Kako stoje stvari na Mokrom Docu mogao bi se opet gledati prvoligaški nogomet, a obzirom na ambicije kluba u dogledno vrijeme i premijerligaški nogomet.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Nemile scene nakon završetka meča