Menadžer Liverpoola Jurgen Klopp danas je doznao svoju kaznu za neprimjereno slavlje pobjedničkog gola u derbiju sa Evertonom.
Njegov tim je u šestoj minuti nadoknade došao do pobjede 1:0 zahvaljujući, malo je reći, čudnom golu Divocka Origija, nakon kojeg je njemački trener u naletu emocija utrčao u teren i slavio sa golmanom Alissonom.
FA je pokrenuo istragu protiv Kloppa i ustanovljeno je da menadžer Liverpoola nije smio slaviti gol na taj način, pa je na kraju kažnjen sa 8.000 funti.
Za Kloppa, koji je jedan od najbolje plaćenih trenera u Engleskoj, ta kazna je simbolična i vjerovatno se zbog nje neće previše nasekirati.
Jurgen Klopp ima pravo da se žali, ali već je ranije izjavio da će prihvatiti bilo kakvu kaznu koju mu odredi Fudbalski savez Engleske.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Press konferencija nakon utakmice u San Marinu
Barbarezu su pojedini igrači izmamili osmijeh na lice: "Neke stvari moramo ranije raditi"
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Orlovi došli do velika tri boda