Porto je završio transfer Rubena Micaela iz Nacionala, kojeg su platili pet miliona eura.
Ruben Micael potpisao je ugovor na četiri i pol godine i na Estadio Dragau trebao bi ostati do juna 2014. godine.
Vezni igrač je također privukao pozornost lisabonskog Sportinga, koji su bili favoriti na početku zimskog prelaznog roka. No, cijena koju je tražio Nacional za svog igrača bila je prevelika za Sporting, pa ga je u svoje redove doveo Porto.
Osim Porta i Sportinga, za Micaela su interesovanje pokazali Benfica, Werder, Tottenham i Arsenal. Micael je u vrhunskoj formi a posebne partije pružao je u Evropskoj ligi, te se smatra jednim od najboljih igrača portugalske lige.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Orlovi došli do velika tri boda