Iz Cityja među Kraljeve
Brahim Diaz u Real Madridu!
Madridski Real dogovorio je sa Manchester Cityjem transfer mladog španskog fudbalera Brahima Diaza.
Talentovani fudbaler ne dobija previše prostora za igru kod Pepa Guardiole, te je odlučio da se nakon pet godina vrati u Španiju i da obuče dres Reala.
Dogovor između dva tima je postignut. Diaz će postati novi član Kraljeva, a City će za njegove usluge inkasirati cifru od 15 miliona eura uz dodatne bonuse.
Ovaj 19-godišnjak će sa Realom potpisati šestogodišnji ugovor i vrlo je moguće da će u kraljevskom klubu dobiti šansu koju nije dobio među Građanima.
Diaz je u City stigao iz Malage 2014. godine, a ove sezone je odigrao ukupno četiri utakmice u kojima je postiga dva pogotka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potvrđeno iz bordo kluba
Nevjerovatna zainteresovanost za evropski spektakl - FK Sarajevo već prodao blizu 10.000 karata
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Turci donijeli veliku vijest