Zbog incidenta koji se dogodio u subotu, dan uoči okršaja Tottenhama i Manchestera, Tottenham je bio primoran oglasiti se o svom fudbaleru.
Ovo nije prvi put da "nestašni" Serge Aurier našao u problemima i na naslovnicama magazina zbog pogrešnih razloga, ali ovaj put se radi o zaista ozbiljnim optužbama.
Naime, 26-godišnji defanzivac Tottenhama Serge Aurier je u subotu navečer priveden zbog obiteljskog nasilja. Tačnije, priveden je pod otpužbama da je zlostavljao, odnosno fizički napao svoju partnericu, 31-godišnju Henchi Voigt.
Britanski mediji su brzo saznali sa hapšenje Auriera, a navodno je ovaj fudbaler nanio i određene povrede Voigtovoj.
Ipak, nakon nekoliko sati ispitivanja pušten je bez podizanja optužnice što je potvrđeno i iz Tottenhama.
"Svjesni smo incidenta u koji je umiješan Serge Aurier. On je pušten bez otpužnice", poručio je glasnogovornik Tottenhama.
Henchi Voigt je fitnes model, a proslavila se učestvovanjem u američkom reality show-u, WAGS Miami. Inače, Aurier i Henchi imaju i petomjesečnu kćer.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Padaju rekordi na Eurobasketu
Nije normalno šta radi Luka Dončić: Košarka ovo ne pamti, Italijani samo gledaju
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz