Genoa ga ne želi

Zbog Alena Halilovića bi mogao propasti dolazak Piateka u Milan

Endin Čaušević

U prethodnim danima se dosta špekuliše o transferima koje će napraviti Milan, a u centru pažnje su Gonzalo Higuain i Krzysztof Piatek.

Higuain gotovo sigurno ide u Chelsea, a njegova zamjena trebao bi biti upravo Piatek koji iza sebe ima odličnu polusezonu u dresu Genove. Iako se prije nekoliko dana činilo da je sve dogovoreno danas smo dobili novi preokret u svemu tome.

U Milanu su čekali potvrdu da Piatek stiže na San Siro za 35 miliona eura, dok je u suprotnom pravcu trebao Alen Halilović. Međutim, sve je po novo stopirano nakon što su čelnici Genove poručili da ne žele Halilovića u ovom razmjeni, već Andreu Bertolaccija.

Halilović je ljetos stigao kao pojačanje u Milan, ali mečeve većinom prati s tribina i jasno je zbog čega ga se Rossoneri žele riješiti. Ipak, Genoa je poručila da Halilović neće biti dio ovog dogovora jer im jednostavno nije potreban takav fudbaler.

Ipak, to ne bi trebalo praviti problem Rossonerima jer Bertolacci nije fudbaler na kojeg Gennaro Gattuso previše računa. Što se tiče Halilovića njegova sudbina na San Siru je pod velikim upitnikom.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.