Tvrdnje Davida Gilla

Ferguson ima 100 miliona funti za pojačanja

Izvršni direktor Manchester Uniteda David Gill izjavio je da je Sir Alexu Fergusonu obezbijeđeno 100 miliona funti za transfere.

Dok posljednje analize govore kako se Unidet nalazi u dugovima od čak 716,5 miliona funti, Gill tvrdi da je stvarni dug pola te sume.

"Mi bez sumnje raspolažemo sa 80 miliona funti koliko smo dobili od prodaje Cristiana Ronalda. Od tog novca smo iskoristili 15 miliona za kupovinu Antonia Valencije, ali još uvijek na računu imamo oko 100 miliona funti za pojačanja", rekao je Gill.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.