Danas raskinuo ugovor s Zeničanima
Branislav Ružić više nije igrač NK Čelik · Zvanično
Nogometaši Čelika danas su na stadionu Bilino polje u generalci pred početak Premijer lige pobijedili tim Viteza.
Prije same utakmice u loži stadiona vidjeli smo i Branislava Ružića, koji je zbog neisplaćenih obaveza prema njemu trenirao odvojeno od ekipe. Danas je Ružić s rukovodstvom Čelika postigao dogovor o raskidu ugovora.
Ružić je u prvom dijelu sezone bio jedan od najboljih igrača kluba, skoro pola utakmica u polusezoni branio je pod injekcijama i povrijeđen. Ovaj golman nije želio putovati u Antaliju dok mu se ne isplate zaostale plate, ugovorne rate, te stanarina.
Na kraju danas zvanično je Ružić i slobodan igrač i biće interesantno vidjeti, gdje će nastaviti karijeru.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Kakve riječi teniske ikone