Drugi pripremni meč
NK Jedinstvo slavilo protiv Slobode u Novom Gradu sa 2:0
Fudbaleri Jedinstva odigrali su danas drugi pripremni meč pred početak drugog dijela sezone u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine.
Nakon što su u prvom susretu pobijedili hrvatskog niželigaša Dugu Resu sa visokih 6:0, dans su bili bolji od niželigaša iz Republike Srpske, Slobode iz Novog Grada sa 2:0.
Strijelci za ekipu Jedinstva su bili Remić u 6. minuti i Husić osam minuta prije kraja meča.
Inače, Jedinstvo je prvi dio sezone u Prvoj ligi Federacije završilo na trećoj poziciji sa 28 osvojenih bodova, odnosno 11 manje od lidera Veleža.
Prvi susret drugog dijela sezone ekipa iz Bihaća igra u gostima protiv visočke Bosne.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Ne žele ga gledati u Kataru