Napravili senzaciju

Ludnica u svlačionici Manchester Uniteda!

Endin Čaušević

Manchester United je izborio plasman u četvrtfinale Lige prvaka pobjedom protiv PSG-a u Parizu sa 3:1.

PSG je prvi meč dobio sa 2:0, ali su Crveni đavoli napravili nevjerovatan preokret i čudesno došli do četvrtfinala iako to niko nije mogao ni sanjati da će se desiti.

United je do gola došao u posljednjim minutama kada je Damir Skomina uz pomoć VAR-a svirao penal za goste, a siguran s bijele tačke bio je Marcus Rashford.

Veliko slavlje igrača Uniteda bilo je na terenu, no prava ludnica nastala je tek u svlačionici. Dalot je objavio video i otkrio djelić atmosfere iz svlačionice engleskog tima.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.