Nastavak sezone poslije reprezentativne pauze nije počeo najbolje za Ervina Zukanovića jer se bh. reprezentativac pokoškao sa saigračima tokom utakmice protiv Udinesea, a uz to je Genoa i izgubila.
Tokom poluvremena u gostujućoj svlačionici stadiona Friuli došlo je do tenzija između Zukanovića i dvojice portugalskih igrača Pedra Preire i Miguela Velosa. Jučer je sve raščišćeno tako što su jedini drugim uputili međusobna izvinjenja.
Ipak, kršenje discipline neće proći nekažnjeno pa su u Genoi odlučili da novčano kazne Zukanovića i Velosa, piše Goal.com. Visina kazne nije precizirana, a novac će biti uplaćen u dobrotvorne svrhe.
Ono što je mnogo bitnije, barem za trenera Cesarea Prandellija obojica fudbalera će konkurisati za meč u srijedu kada na Luigi Ferraris stiže Inter.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Nevjerovatne scene iz Rige
Pešić nije mogao da šuti, ostavio je Srbiju u nevjerici: "Umjesto na trening išli su u crkvu"
Trener Borca pun pohvala
Marinović svjestan šta predstavlja Grbavica: "Željezničar igra kod kuće sa posebnim motivom"
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Želju mu nije mogao ispuniti